callback

Правила перебування

Правила перебування

1. Оформлення поселення здійснюється після пред'явлення Гостем громадянського паспорта або іншого документа, що посвідчує особу та внесення 100% оплати за весь період перебування в ГК SunRay.
2. Час заїзду (поселення) - 14:00, час виїзду (розрахунковий час) - 12:00 за місцевим часом.
3. Скасування бронювання без оплати - за добу від заявленої дати. При попередній оплаті, безкоштовне скасування бронювання за 24 години до заїзду. У разі анулювання пізніше зазначеного терміну, або у випадку незаїзду, стягується 100% від першої ночі проживання.
4. Оплата за перебування проводиться відповідно до діючих тарифів на час перебування в готелі, за весь заявлений термін.
5. Перебування дітей віком до 10-ти років з батьками додатково не оплачується. Перебування дітей віком 11-18 років оплачується за спеціальним тарифом.
6. Ранній заїзд та пізній виїзд оплачуються додатково в розмірі 50% від вартості.
7. Виключно за попередньою домовленістю та за наявності вільних місць в готелі, Гість може продовжити своє перебування.
8. Про зміни узгодженої дати і часу виїзду необхідно повідомляти на ресепшен готелю, не пізніше, ніж за 24 години до розрахункового часу.
9. У разі дострокового виїзду або ж в разі незаїзду, повернення грошових коштів здійснюється за умови, що гість повідомляє про своє рішення на ресепшен готелю не пізніше ніж за 48 годин.
10. Територія готельного комплексу знаходиться під цілодобовою охороною.
11. В інтересах власної безпеки рекомендуємо не запрошувати в свій котедж малознайомих людей.
12. Ваші гості, які не проживають в готелі, після 22:00 зобов'язані зареєструватися та сплатити своє перебування або покинути територію ГК SunRay.
13. Прохання дбайливо ставитися до майна комплексу. У разі умисного / ненавмисного псування / втрати майна комплексу, оплата стягується згідно із затвердженим прейскурантом.
14. Прохання зберігати цінні речі в сейфі котеджу.
15. Прохання з повагою ставитися до інших гостей, не допускати шум на терасах котеджів після 23:00.
16. Забороняється куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів в приміщеннях ресторану і кафе-бару. Забороняється, крім спеціально відведених для цього місць, куріння тютюнових виробів у приміщеннях готельного комплексу, в тому числі в котеджах. Відповідальність за дане порушення передбачена ст. 1751 Кодексу України про адміністративні правопорушення та тягне за собою застосування до порушника відповідних санкцій.
17. Необхідно дотримуватися правил протипожежної безпеки (не залишати в котеджах розпалений камін без нагляду). Заборонено зберігати легкозаймисті та вибухонебезпечні речовини.
18. Залишаючи котедж, з метою запобігання пошкодження майна, зайвих витрат електроенергії, для власної безпеки, закрийте водопровідні крани, терасу, витягніть з енерго-кишені картку світла, переконайтеся, що Ваш ключ не залишився в котеджі.
19. У день виїзду, для організації Вашого від’їзду і остаточного розрахунку за надані послуги, прохання звернутися на ресепшен готелю за 30 хвилин до розрахункового часу.
20. Допускається утримання собак декоративних порід (до 3-х кілограм) на території комплексу у нашийнику та повідку.
21. У літній період користування пляжем до 9:00 і после 19:00 суворо забороняється.
22. Користування критим басейном в зоні SPA дозволяється з 9:00 і до 21:00 (для проживаючих), до 19:00 (для гостей не проживають на території комплексу).
23. Гостям надається безкоштовна парковка на території комплексу. Адміністрація не несе відповідальності за цінні речі гостей, залишені в автомобілі.
24. Після виїзду користування послугами SPA-комплексу до 14:00 безкоштовно, після 14:00 - згідно прейскуранта.
25. Для постійних гостей діє дисконтна система лояльності.

Забронювати