callback

Масажі

Масажі

У нашому спортивному клубі ми завжди прагнемо забезпечити нашим клієнтам найкращий досвід активного способу життя. І тепер ми піднімаємо рівень комфорту та догляду для вас, представляючи наш Масажний Кабінет - ідеальне доповнення до вашого тренувального режиму.

Наша команда кваліфікованих масажистів з великим досвідом працює з різними типами масажу. Вони розуміють ваші потреби  та готові надати вам індивідуальний підхід. Незалежно від того, чи ви шукаєте спортивний масаж для відновлення після тренувань, релаксаційний масаж для розслаблення м'язів, чи будь-який інший вид масажу - ми завжди готові забезпечити вам високоякісне обслуговування.

Ми пропонуємо широкий спектр масажних послуг, які допоможуть вам досягти максимального комфорту та підтримувати ваше здоров'я та фізичну активність.

У вартість включено: рушник, халат, капці, засоби особистої гігієни.

Розслаблюючий масаж
Розслаблюючий масаж - основною метою є зняття стресу та напруги, які можуть накопичуватися в організмі внаслідок повсякденних турбот, тривог та фізичних навантажень. Процедура сприяє поліпшенню емоційного стану, зниженню рівня стресу та боротьбі з безсонням.

Ціна у грн. за 1 чол.(у тому числі ПДВ 20%)
Розслаблюючий масаж 60 хвилин 1800,00
Розслаблюючий масаж 90 хвилин 2300,00


Спортивний масаж
Спортивний масаж - це спеціалізований метод масажу, розроблений для підготовки тіла до фізичних навантажень і прискорення процесу відновлення після тренування.

Ціна у грн. за 1 чол.(у тому числі ПДВ 20%)
Спортивний масаж 60 хвилин 2000,00
Спортивний масаж 90 хвилин 2600,00

 

Масаж спини

Ціна у грн. за 1 чол.(у тому числі ПДВ 20%)
Масаж спини 30 хвилин 1200,00

 

Масаж комірцевої зони і голови

Ціна у грн. за 1 чол.(у тому числі ПДВ 20%)
Масаж комірцевої зони і голови 30 хвилин 1200,00

 

Масаж ніг

Ціна у грн. за 1 чол.(у тому числі ПДВ 20%)
Масаж ніг 30 хвилин 1200,00

 

Лімфодренажний масаж
Лімфодренажний масаж – це спеціалізований метод мануальної дії, спрямований на стимуляцію роботи лімфатичної системи. Основна мета цієї процедури полягає в нормалізації та активізації лімфотоку, що сприяє ефективному видаленню токсинів з організму, зміцненню імунітету, оскільки покращує дренажну функцію.

Ціна у грн. за 1 чол.(у тому числі ПДВ 20%)
Лімфодренажний масаж 60 хвилин 2000,00

 

Індивідуальний масаж
Індивідуальний масаж - одним із ключових принципів якого є фокусування на конкретних структурах або частинах тіла, де є хворобливі відчуття, напруга або інші функціональні розлади. Масажист проводить оцінку стану гостя, виявляє проблемні зони та розробляє індивідуальний план впливу.

Ціна у грн. за 1 чол.(у тому числі ПДВ 20%)
Індивідуальний масаж 60 хвилин 2200,00
Індивідуальний масаж 90 хвилин 2800,00

 

Антицелюлітний масаж
Антицелюлітний масаж – спрямований на покращення зовнішнього вигляду шкіри, зменшення об'ємів та усунення нерівностей, характерних для целюліту. Однією з основних цілей масажу є руйнування скупчень жирових відкладень та покращення циркуляції крові та лімфи у проблемних зонах.

Ціна у грн. за 1 чол.(у тому числі ПДВ 20%)
Антицелюлітний масаж 40 хвилин 1500,00
Антицелюлітний масаж 60 хвилин 2000,00

Забронювати