Ми прагнемо, щоб у SPA-комплексі SunRay усім було комфортно, тому ми просимо всіх гостей ознайомитися з нашим SPA етикетом:
- Ми пропонуємо Вам халат, капці, рушники, міні-косметику, а також одноразову білизну для процедур догляду за тілом. Гостям готелю рекомендуємо цінні речі залишити у сейфі номера.
- Звук мобільного та гучні розмови можуть негативно вплинути на загальний настрій і ваш відпочинок. Перед процедурами ми просимо Вас вимкнути мобільний телефон.
- Почувайте себе комфортно, коли роздягаєтесь перед процедурами догляду за тілом. SPA-фахівець вкриє Вас та залишить відкритою тільки потрібну частину тіла. Роздягатися повністю, до бікіні, потрібно лише під час пілінгів та обгортань.
- Відвідування басейну, джакузі та саун передбачає наявність купального костюма. У разі відсутності купального костюма Ви можете придбати його у адміністратора SPA.
- Перед водними процедурами та процедурами догляду за тілом ми рекомендуємо приймати душ.
- Ми радимо чоловікам голитися за дві години до процедур догляду за обличчям, а жінкам – робити депіляцію за день до SPA-процедур.
- Ми хочемо, щоб у нас в гостях ніщо Вас не відволікало. Парфумерія із сильним запахом може перешкодити Вам насолодитися відпочинком повною мірою.
- Розмови під час SPA-процедур також заважають повністю розслабитися. Ми щиро рекомендуємо Вам насолодитися тишею, що дозволяє почути себе.
- Під час процедури Ви можете вести розмову з вашим SPA-фахівцем або насолоджуватися тишею – це повністю Ваш вибір.
- Не соромтеся запитувати про засоби, які використовуються під час процедури, про їх склад, виробника, очікуваний ефект. Пам’ятайте про те, що Ваш фахівець також як і Ви зацікавлений у максимальному ефекті від процедури, а також в тому, щоб Ви отримали задоволення та розслабилися.
- Ми дбаємо про Ваше здоров’я: у нас не передбачено місця для куріння.
- Прохання утриматися від вживання алкоголю до та під час процедур.
- Щоб продовжити ефект від процедур, Ви можете придбати засоби для домашнього догляду у адміністратора SPA.
- Всі грошові розрахунки здійснюються після закінчення візиту та тільки у адміністратора.
Скасування візиту
Якщо Ви з якихось причин змушені скасувати візит, переконливо просимо зробити це якомога раніше. Просимо поставитися з розумінням і сповіщати про скасування процедур як мінімум за 24 години.
У разі запізнення
Будь ласка, приходьте до центру за 15 хвилин до початку процедури, щоб спокійно переодягнутися у спеціально підготовлені для вас м’який халат і капці та налаштуватися на відпочинок та відновлення.
Пам’ятайте, що коли ви запізнюєтесь на процедуру ви скорочуєте час свого відпочинку.
Лазня на дровах
(температура – 70-90oС, вологість — 30%)
Правила відвідування лазні
- Неодмінне правило відвідування лазні: не ходити до парильні після рясного прийому їжі та на голодний шлунок.
- Не можна користуватися лазнею, якщо Ви захворіли або сильно перевтомилися, це дасть зайве навантаження на серце.
- Новачкам необхідно поступово привчати себе до жару.
- Для повноцінного оздоровлення організму відвідування парильні – під час двогодинної лазневої процедури – в цілому повинно тривати 35 хвилин (незалежно від кількості заходів).
- Перед тим, як увійти до парильні, сполосніться під душем t 35-38Сº 2-4 хвилини, без мила.
- На голову необхідно надіти спеціальний головний убір для лазні (щоб не перегрітися).
- Перше прогрівання – 5-7 хвилин, краще лежати, щоб пар діяв рівномірно. Різко не вставати.
- Під час другого та подальших заходів час паріння можна збільшити до 10-15 хвилин.
- Між заходами в парильну рекомендується відпочивати мінімум 10 хвилин, найкраще – загорнувшись у простирадло. Для покращення потовиділення необхідно пити теплі напої.
- Для зміцнення судин після другого заходу в парильну рекомендовані обливання холодною водою, контрастний душ, кріомасаж та ін.
- Після другого або третього заходу в парильну рекомендовано паритися віником.
- Потім, після виходу з парильної, через 5-10 хвилин дуже корисні масаж або скрабування.
- Після масажу потрібно прийняти теплий душ (1-2 хвилини), потім м’яко попаритися та очистити шкіру натуральним милом.
- У лазні необхідно постійно стежити за самопочуттям.
Свій стан можна контролювати за серцебиттям. Якщо перед відвідуванням парильної пульс становить 60-80 ударів за хвилину, то на 8-10 хвилині першого заходу в парильну він може пришвидшитись до 110-120 ударів за хвилину, на 10-12 хвилині другого заходу пульс може бути 120-140 ударів за хвилину. Після відпочинку пульс сягає до 80 ударів за хвилину.
ХАМАМ
(температура – 35-5oС, вологість ≈ 100%)
Правила відвідування лазні
- Щоб підготувати шкіру, прийміть душ кімнатної температури перед тим, як заходити до парильної кімнати.
- Пийте теплий трав'яний чай – це сприяє потовиділенню.
- У парильні бажано лежати, а не сидіти, до того ж бажано, щоб ноги знаходилися вище голови. Можна спертися ногами на стіну.
- Розтирайте тіло жорсткою мочалкою або спеціальною рукавичкою – це стимулює кровообіг, та процедура буде більш ефективною.
- Під час відвідування хамама, коли Ви починаєте відчувати пульсацію у скронях від тепла, обов'язково прийміть освіжаючий душ. Після цього можете повертатися до парильної кімнати.
Показання та протипоказання
Хамам не рекомендований людям із запаленнями шкіри, катарактою, пацієнтам після інсультів, захворюваннями щитовидної залози, варикозним розширенням вен.
Турецька лазня вважається прекрасним способом покращити стан шкіри. До того ж вона знімає втому, нормалізує роботу травної системи та легенів, допомагає у боротьбі з застудами, ревматизмом, депресіями, запобігає серцевим захворюванням, рекомендована при проблемах опорно-рухового апарату.